Vergi İhtilaflarının İdari Yollardan Çözümü

Vergi konusu ve bununla ilgili uyuşmazlıklar, başlı başına bir uzmanlık konusudur. Özellikle yargı yoluna başvurma aşamasında, uyuşmazlık konusu olay ya da olaylarla ilgili; vergi uygulamasının, konuya ilişkin emsal olabilecek yargı kararlarının, davanın çözümlenmesinde izlenecek yöntemin, dava açma ile ilgili hukuki mevzuatın çok iyi bilinmesi gerekmektedir. Bu da ancak uzun yıllar alan bilgi birikimi ve deneyimlerle olabilmektedir.  

Konularına Göre Vergi İhtilaflarının İdari Yollardan Çözümü

Vergi Dairesi Uygulamalarına İle İlgili Danışmanlık

İhtiyaç duyacağınız profesyonel çözümler için deneyimli kadromuzla yanınızdayız.

Cezalarda İndirim

Vergi cezalarında uygulanan indirim hakkı hakkında profesyonel ve zamanında doğru rehberlik için yanınızdayız.

Vergi Hatalarının Düzeltilmesi

Vergilendirme veya vergi ile ilgili hesaplamalarda gerçekleşen hataların düzeltilmesi için her zaman bize ulaşabilirisiniz.

Pişmanlık ve Islah

Vergi uyuşmazlıklarının yargıya intikal etmeksizin, idari aşamalarda çözümlenmesine olanak sağlayan uygulamalardan birisi de pişmanlık ve ıslah müessesesidir.

İtiraz Dilekçeleri

Uzman ekibimiz itiraz dilekçesi aşamasında mükellefin her zaman yanındadır.

Uzlaşma

Vergi uyuşmazlıklarının çözümünde tıpkı pişmanlık, uzlaşma gibi "İzaha Davet" de yeni bir müesseses olarak mükellefler yararlanabilmektedir.

İzaha Davet

Vergi yasa, mevzuat ve ilgili uygulamalar konusunda edinilen bilgi ve deneyimler ışığında doğru, etkin ve güvenilir kararların alınmasında mükelleflere yardımcı olmaktadır.

Sürekli Danışmanlık

Sürekli güncelenen mevzuat karşısında firmanızın yalnız kalması sizi olası tehlikelere karşı korumasız bırakmaktadır, bu noktada sürekli danışmanlık alarak korumasız kalmayın.

Bireysel Danışmanlık

Uzmanlarımız olası uyuşmazlıklar dikkate alarak başarılı ve iyi işleyen duruma ve mükellefe özel önleyici danışmanlık çözümleri üretmektedir.