Değerlerimiz

Hedef

VERSAV olarak bizler yaratıcılığımız ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızla mükelleflerin beklentilerini aşmak için çalışıyoruz. Mükellefler ve çalışanlarımız ile bilgi birikimimizi paylaşarak kişisel gelişim ve profesyonel yaklaşımın devamlılığını sağlıyoruz. Bizler kültürel farklılıkları, kişisel saygınlığı ve çeşitlilikleri kucaklıyoruz. En önemlisi ise ekibimizi yaptıkları işi sevmesi ve tutkularını mükellefe yansıtması için cesaretlendiriyoruz. VERSAV’da bizler büyük bir aileyiz ve herkesi kucaklıyoruz.

Şeffaflık

Biz açık ve şeffaf bir hizmet sunuyoruz. Biz her zaman saydam ve açığız. Amacımız mükelleflerin anlayabileceği açıklıkta her konuda kendilerine destek olmaktadır.

Standart

İşlerimizi en yüksek standartlarımızda yürütüyoruz. VERSAV  ailesi olarak bizler ekibimizin beceri düzeylerinin artırılması ve mükelleflerin işlerini devamlılığını sağlayacak bir politika izliyoruz. Standartlarımızı korumak için sürekli sorgulama, gözlemleme ve test etme sıralamasını izliyoruz. VERSAV olarak bizler kalitemizi taahhüt ediyoruz.

Tamamlayıcı

İşlerimizin birlikte ve güçlü bir şekilde ilerlemesi için mükelleflere karşı güçlü bir desteğimiz vardır ve bütün çalışmalarımızda dürüstlüğü temel prensip olarak dikkate alıyoruz.